Lucerne Gezilecek Yerler

lucerne

lucerne gezilecek yerler, Bundan bir önceki yazımızda Belçika’nın rehberine son vermiş, neredeyse tüm büyük şehirlerini tanıtmıştık. Şimdi de İsviçre rehberimize bir son vereceğiz. İsviçre’den en son tanıtacağımız şehir Lucerne oluyor. Lucerne Gezilecek Yerler adına ilk olarak Lucerne Concert Hall’u öneriyoruz. Burada bir canlı performansa mutlaka tanıklık etmelisiniz; konumu da gayet güzeldir. Mount Pilatus da yine kesinlikle ziyaret edilmesi gereken yerlerden bir tanesi. Zirvesine çıkmak pek de uzun zaman almıyor; her mevsimde karla kaplı ve mükemmel bir manzara sunuyor. 20 dakikada otobüsle çıkıp 30 dakikada da teleferikle inebilirsiniz.

Lucerne Turistik Yerleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz önerilerle sınırlı değil. Lake Luzern de yine kıyısında dolaşmanız gereken yerler arasında kendini sıralarken AdventureRooms Luzern’i de kesinlikle ziyaret etmenizi öneriyoruz. Burada bulduğunuz eğlence belki de Lucerne’in başka yerinde yoktur. Son olarak da Mt. Rigi önereceğiz. Buranın manzarası ve temiz havası ciğerlerinizi bile etkileyecektir. Lucerne Gece Hayatı konusunda pek de zengin değil, bu yüzden günübirlik bir tur da düzenlenebilir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi