Ieper (Ypres) Gezilecek Yerler

Ieper (Ypres) Gezilecek Yerler

Ieper (Ypres) Gezilecek Yerler, Belçika rehberimizin artık son şehrine geçtik: Ieper (Ypres). Bu şehri daha önce duyduğunuzu düşünmüyoruz bile, pek de ismi Avrupa’da ya da ülkemizde bilinen bir şehir değil; ancak gayet güzel bir doğaya sahip şehirdir ve gezilecek birçok noktası var. Ieper Gezilecek Yerler adına ilk olarak Saint George’s Memorial Church’ö gitmenizi öneriyoruz. Burası şehrin en önemli dini mekanlarından bir tanesidir ve maneviyatı kadar mimarisi de etkiliyor. Sonrasında ise Menin Gate Memorial anıtına gitmenizi öneriyoruz. En fazla 15 dakikanızı alacak buranın gezisi sizleri savaşların ortasına sürükleyecek.

Ieper Turistik Yerleri bunlarla sınırlı değil tabi ki. Last Post Ceremony performansını mutlaka dinlemeli, Belçikalıların milli müzik zevkini tatmalısınız. Ramparts Cemetery de şehrin en büyük mezarlığıdır ve bir kanalın kenarında yer alır; etkileyici bir yer olduğu kesin. Son olarak da Battlefield Exploration turları ile birlikte şehrin bilinmeyen yerlerine gitmenizi öneriyoruz. Ieper Gece Hayatı yok denecek kadar azdır; belki bazı bölgesel eğlence mekanlarında sabahlama şansınız olabilir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi