Kışın Gezerken Ayakların Sıcak Kalsın; Ayakkabi Dünyası!

Ayakkabı Dünyası, köklü geçmişiyle uzun yıllardan beri sektörde yer alan bir markadır. Ayakkabı sektöründe yenilikçi yaklaşımıyla her sezon, modanın birbirinden trend ürünleri sizler için sunuluyor.

Citylife Siyah Kadın Asker Botu

City Life siyah kadın asker botu kış aylarında hem şık, hem spor bir bot aradığınız zaman tercihiniz olabilir. Bağcıklı ve fermuarlı detayları bulunur. Botun arka bölümünde zımba detayları ile farklı bir hava katılmıştır. Tercih edeceğiniz farklı parçalarla, rahat bir kullanım oluşturur. Beden tercihleri, her bedene uygun olarak mevcut.

Citylife Siyah Kadın Bot

City Life siyah kadın bot, şık ve zarif bir parçadır. Aşırıya kaçmayacak şekilde bir topuk boyutu mevcut. Siyah renk ve farklı beden seçenekleri sunuluyor. Ayakkabının bilek bölümünde, kemerli bir detay vardır. Aynı zamanda fermuarı ile de kolay çıkarıp, giyebilirsiniz. Kemerli detay, ayakkabıyı sadelikten uzaklaştırarak farklı bir hava katmıştır. Süet bir görünüme sahip, kış aylarında kullanabileceğiniz şık bir parça aradığınızda kesinlikle indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Caterpillar Alaska M.Kau Kahve Erkek Bot 015m0008-C27

Caterpillar Alaska M.Kau Kahve Erkek Bot 015M0008-C27, siyah ve kahve renk seçenekleri ile bulunmaktadır. Aynı zamanda her ayakkabı bedenine uygun, beden seçimleri vardır. Bağcık detaylı bir ürün. Kaliteli ve her kış kullanabileceğiniz bir bottur. Kış aylarında ayağınızı sıcak tuttuğu gibi ayağın nemden dolayı ıslanması ya da buna benzer en ufak bir sorun yaşanılmaz. Hafif topuk boyu mevcuttur. Bileğe kadar uzanan bot, ayakkabı dünyası.com.tr de indirimli fiyatıyla sunuluyor. Fırsatı kaçırmamak için hemen satın alabilirsiniz.

Caterpillar Campbell Siyah Erkek Bot 015m100139-01

Caterpillar Campbell Siyah Erkek Bot 015M100139-01, kahve ve siyah olmak üzere 2 adet renk seçeneği vardır. Kendi renk seçiminize göre satın alabilirsiniz. Bağcık detaylı bir ürün. Farklı bir görünümü mevcut. Fakat kış aylarında ayağınızı sıcak tutmak istediğinizde, kesinlikle tercih edebilirsiniz. İçeriğinde yün detayı bulunur. Tabanında bulunan tırtıklı yapısı, yoğun kış günlerinde ayağınızın kaymamasına neden olur. Ayak numaranıza göre farklı seçenekler bulunuyor. Seçiminizi yaparak, bütçenize uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Kido Pembe Kız Çocuk Bot

Kiddo pembe kız çocuk bot, kız çocuklarının kış aylarında ayağını sıcak tutarken sevimli görünümüyle de kişiyi kendisine hayran bırakır. Ayakkabının sağ kenarında paris simgesi bulunuyor. Bağcıklı ve fermuarlı detayı mevcuttur. Kız çocuklarının keyifli kullanacakları bir üründür. Aynı zamanda ayakkabı numarasına uygun farklı beden seçim seçenekleri de mevcut. İndirimli ve avantajlı fiyatı kaçırmadan, çocuklarınıza şımartabilirsiniz.

Kış aylarında sıcak, rahat ve kaliteli botların hepsi ve daha fazlasına ayakkabıdünyası.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayakkabı dünyası yenilikçi moda yaklaşımıyla kadın, erkek, çocuk fark etmeden binlerce ürünü sisteminde sunmaktadır. İndirimli ve avantajlı fiyatlarıyla hemen satın alabilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2021 Yeni Gezi · · yenigezi