Gezerken Ayaklarınız Rahat! Asics Platinum Koleksiyonu!

Asics, kadın, erkek ve çocuk ayakkabı satışı yapmaktadır. Günlük ayakkabılar, spor ayakkabı, yürüyüş ayakkabıları, tenis ayakkabıları gibi ürün çeşitliliği fazla olan bir markadır. Online mağazasından Platinum koleksiyonunu inceleyebilir, taksit seçenekleri ile ürünleri satın alabilirsiniz.

Gel-Nimbus 22 Platinum

Gel-Nimbus 22 Platinum, erkek koşu ayakkabısı kategorisinin bir ürünüdür. Tasarımında siyah-altın renkler kullanılmıştır. 39-48 arasında beden tablosu mevcuttur. Normal koşuların performansını artırmaya yönelik bir tasarımı vardır. Taban çukurunda kullanılan termoplastik parçalar sayesinde denge sağlamaktadır. Ağırlığı azaltır ve ayakkabının ömrünü uzatır. Koşucular için özel olarak üretilen ayakkabı darbe emici özelliğe sahiptir.

Özel üretim bir seri olduğu için beden tablosu hakkında detaylı bilgilere online adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Asics, ürünlerin satışında taksit imkanı sağlamaktadır. Almış olduğunuz ürünlerden memnun kalmamanız halinde 30 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Ürünün faturası ile birlikte mağazalarından değişim yapma şansını vardır.

Gel-Kayano 27 Platinum

Gel- Kayano 27 Platinum, kadın koşu ayakkabısı kategorisinin bir ürünüdür. Sentetik malzemeden üretilmiş olan bu ayakkabı, koşu esnasında konfor sağlamak için özel olarak üretilmiştir. Darbe emilimi ve yumuşaklık sağlar. Propel orta taban, kauçuk dış taban kullanılmıştır. Nefes alabilir bir tasarıma sahiptir. Üstün yer tutuşu ve dayanıklılık özelliği vardır. Yansıma özelliği olduğu için düşük ışık koşullarında görülür.

Üretiminde örgü kumaş kullanıldığı için hava alır ve ayaklarınızı gün boyu kuru tutar. Terleme sorunu yaşatmayacak bir üretimi vardır. Online satış mağazalarından satın alabileceğiniz ürünü 3 taksitle satın alabilirsiniz. Üründen memnun kalmamanız halinde 30 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Faturası ile mağazalarından değişim yapabilirsiniz.

Gel-Nimbus 23 Platinum

Gel- Nimbus 23 Platinum, erkek koşu ayakkabısı kategorisinin bir ürünüdür. Tasarımında örgü kumaş kullanıldığı için nefes alabilir özelliğe sahiptir ve ayaklarınızı kuru tutar. Dayanıklı özelliklere sahip bir tasarımı vardır. Darbe emilimi ve yumuşaklık sağlamaktadır. 40-46 arasında beden tablosu mevcuttur. Özel üretimdir ve doğu bedeninizi online mağazasından öğrenebilirsiniz.

Asics mağazasından aldığınız ürünler için taksit seçenekleri sunulur. Ücretsiz kargo ile gönderilen ürünleri değiştirmeniz ve iade etmeniz mümkündür. Üründen memnun kalmamanız halinde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Faturası ile mağazalarından ürün değişimi yapma şansınız vardır.

Gel-Nimbus 23 Platinum

Gel- Nimbus 23 Platinum, kadın koşu ayakkabısı kategorisinin bir tasarımıdır. Altın-pembe renkler kullanılarak tasarlanmıştır. Örgü kumaş kullanıldığı için ayağınızı kuru tutar. Koşularda performansı artırmak için üretilmiştir. Darbe emici özelliği vardır. Tasarımında yansıtıcı vurgular kullanıldığı için düşük ışıklarda görülebilir. 36-40 beden aralığında beden tablosu mevcuttur.

Satın alacağınız beden hakkında detaylı bilgilere online satış mağazalarından ulaşabilirsiniz. Mağazadan alacağınız ürünler için 3 taksit seçeneği sunulur. Üründen memnun kalmamanız halinde 30 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Faturası ile mağazalarından değişim yapma şansınız vardır.

Gel-Kayano 27 Platinum

Asics Platinum kategorisinin ürünü olan Gel Kayano 27 Platinum, kadınlar için özel olarak tasarlanan bir koşu ayakkabısıdır. Tekstil kumaştan üretilmiştir ve nefes alabilir özelliği vardır. Darbe emicidir ve koşu esnasından performansı artırmak için üretilmiştir. Stabil bir pozisyonda durmanızı sağlar, içe basma ve bilek dönmesinin önüne geçer.

Beden tablosunda 36-40 numara beden seçenekleri mevcuttur. Özel ürünler olduğu için satın almanız gereken beden hakkında bilgileri online mağazasından öğrenebilirsiniz. 3 taksit seçeneği ile alabileceğiniz ürünleri 30 gün içerisinde ücretsiz bir şekilde iade edebilirsiniz. Asics koleksiyonunun ayakkabılarını almak için https://www.asicstr.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2021 Yeni Gezi · · yenigezi