Seyahat Sigortası Avantajları

Allianz, merkezi Almanya’da bulunan sigorta ve finansal yatırım şirketidir. 70’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Araç sigortaları, özel sağlık sigortaları, ev ve işyeri sigortaları, bireysel emeklilik planları, seyahat sağlık sigortası, kurumsal sigortalar hizmetleri mevcuttur.

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat sağlık sigortası, uluslararası seyahatlerde kaza ve sağlık sorunlarının meydana gelmesi halinde masrafların sigorta tarafından karşılandığı bir sigorta hizmetidir. Kişisel ve iş seyahatleri için sigorta yapılmaktadır. Seyahat sağlık sigortası yapılması belirli ülkelere seyahat edilmesi için zorunludur. Seyahat sırasında yaşanan sağlık durumlarının tedavi masrafları ikamet adresinize ulaşana dek karşılanır.

Allianz, yurt içi ve yurt dışı seyahatleri için farklı seyahat sağlık sigortası hizmetleri sunmaktadır. Seyahat sigortası yurt içinde zorunlu olmasa da yurt dışı seyahatleriniz için yaptırmanız zorunludur. Vize uygulayan ülkelere giriş yapmanız için sigortanız olması gerekir. Markanın online adresi üzerinden seyahat sigortalarını inceleyebilirsiniz.

Geri Ödeyen Hayat Eğitim Sigortası

Geri ödeyen hayat eğitim sigortası, en az 10 yıl, en çok 20 yıldır. Sigorta süresinin ve yaşınızın toplamının 70’i geçmemesi gerekir. Sigorta prim tutarı, iki yıl içerisinde eşit olarak ödenebilir. Belirli koşulları aşmamak kaydıyla ödediğiniz primler vergiden düşebilir. Prim ödemeleri TL ile yapılabilir. Bu sigorta ile yurt içinde ve yurt dışında eğitim danışmanlığı alabilirsiniz.

Yurt içinde; çocuk sağlığı danışma, pedagog, psikolog, eğitim koçluğu, hobi, indirimli etüt, dil kursları, yaz&kış kampları hizmetleri vardır. Yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmeti de alabilirsiniz. Teminat tutarının 15.000 USD olması halinde yurt dışı hizmeti alabilirsiniz.

Modüler Sağlık Sigortası

Modüler Sağlık Sigortası, bütçenize uygun farklı seçeneklerin sunulduğu sigorta hizmetleridir. Farklı limit, ödeme yüzdesi, muafiyet seçeneklerine göre seçim yapma şansınız vardır. Ürünleri bütçenize uygun hale getirebilirsiniz. Hizmet almak istediğiniz anlaşmalı kurumları siz seçersiniz ve anlaşmalı kurumların tümüne web adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Hemşire hizmeti, kazançlı kurum, akraba indirimi gibi avantajları olan bir sigorta hizmetidir.

Sağlık sigortası, kaza veya hastalık sebebi ile ödenmesi gereken tıbbi giderlerin bir kısmının karşılandığı sigorta hizmetidir. Sağlık sigortası, anlaşma dahilinde yapılır ve belirli kurumları tercih edebilirsiniz. Anlaşmalı kurumlar içerisinde istediğinizi tercih edebilirsiniz. Sigortası olan müşterilere akraba indirimi gibi avantajlar sağlanmaktadır.

Site/Apartman Ortak Alanlar Sigortası

Site/Apartman Ortak Alanlar Sigortası, toplu yaşam alanları için oluşturulan bir hizmettir. Yangın, fırtına, deprem gibi doğal afetler sebebi ile ortak alanların hasar görmesi halinde maddi zararlar karşılanır. Ortak alan sigortası, birçok riske karşı güvence alabileceğiniz bir hizmettir.

Ortak Alan Sigortası ile apartman sakinlerinin aidatları verimli bir şekilde değerlendirilir. Yaşam alanını korumak adına olası riskler için yatırımımınız güvence altına alınır. Bu hizmet içerisinde farklı paket seçenekleri mevcuttur. Paket içerikleri arasından bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Ek teminat seçenekleri sunulduğu için teminatlarınızı genişletme fırsatınız vardır.

Zorunlu Trafik Sigortası

Allianz, hizmetleri arasında Zorunlu Trafik Sigortası hizmetine yer vermektedir. Zorunlu Trafik Sigortası, tüm araç sahiplerinin yaptırması gereken yasal bir yükümlülüktür. Kaza ihtimallerine karşı sigorta şirketi maddi zararı karşılamaktadır. Sigortası olmayan araçların trafiğe çıkmasına ve muayene işlemi yapılmasına izin verilmemektedir. Trafik sigortasının karşılayacağı şartlar seçilen poliçeye göre değişiklik gösterir.

Trafik sigortası, kaza anında karşı tarafın gördüğü hasarın karşılandığı sigorta hizmetidir. Üçüncü kişilere yönelik bedensel zararlar sigorta tarafından karşılanabilir. Paket içeriklerine göre yol yardımı ve sağlık desteği alabilirsiniz. Trafik sigortası ile birlikte seyahat sigortası, emeklilik planları gibi hizmetleri almak için https://www.allianz.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2021 Yeni Gezi · · yenigezi