Kosice Gezilecek Yerler

kosice

Kosice Gezilecek Yerler, Slovakya’nın en güzel şehirlerini sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bu sefer Kosice’yi tanıtacağız. Burası ülkenin en büyük üç şehrinden bir tanesidir; ülkemizdekilere kıyasla hayli küçük olsa da. Kosice Gezilecek Yerler olarak ilk Zoo Kosice’yi önereceğiz. Burası şehrin hayvanat bahçesidir ve içinde su aygırından tutun aslanlara kadar çok sayıda hayvan türünü görebilirsiniz; giriş de pek pahalı değil. Aziz Elizabeth Katedrali yine gezilmesi gereken yerler arasında yer alıyor; özellikle mimarisinin fazla etkileyici olduğunu belirtmemiz gerek. Singing fountain yine Kosice’nin en güzel yerleri arasında gösteriliyor. Burası oldukça eski, tarihi bir mekandır ve sizi çok etkileyecek olmasa da o şehre gidenlerin görmesi gereken bir yerdir.

Kosice Turistik Yerleri listemize Mikluš Prison’ı da ekliyoruz. Burası çok eski bir müzedir ve Orta Avrupa’nın Slovakya’ya savaştan kalmış olan tarihi eserlerini muhafaza eder. GÜnün çoğu saati ziyarete açıktır. Son olarak gezilerin yorgunluğunu atmak için Massage Studio Meridian’ı önereceğiz. Burada güzel bir masaj yaptırmak tüm yorgunluğu üzerinizden alacaktır.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2013 Yeni Gezi · · yenigezi