Kuusamo Gezilecek Yerler

Kuusamo, Finland tourism destinations

Dünyanın en güzel ülkelerinden biri olan -bize göre- Finlandiya’yı anlatmaya devam ediyoruz. Bu sefer sizlere rehberini sunacak olduğumuz şehri ise Kuusamo. Finlandiya’nın pek de bilinmeyen bir şehridir ama diğer çoğu şehrinden daha iyi kayak merkezlerine sahiptir. Orada gezmeniz için ilk olarak Stella Polaris Adventures, Private Day Tours’u öneriyoruz. Burada günlük turlar düzenlenmektedir. Nehir turu olur, orman turu olur; aklınıza ne gelirse neredeyse her tur çeşidi var. Ruka ise bölgenin en güzel kayak merkezlerinden birisidir, en diki ve belki de en eğlenceli etkinliklere sahip olanı. Kar motosikletiyle gezebilir karda ormanlık arasında yürüyüş yapabilirsiniz. Ruka’daki kayak okulu, yani Ruka Ski School’a da gitmenizi öneriyoruz. İyi bir kayak öncesi yapmanız gereken ilk şey iyi bir ders almak olmalıdır.

Ruka’yı öve öve bitiremeyeceğiz. Kuusamo Turistik Yerleri adına bir önereceğimiz yer de Ruka Safaris Ltd – Day Tours. Burada sizlere günlük turlar sunulabilir, safariye çıkabilirsiniz. Son olarak önereceğimiz bölge de Karhunkierros olacak. Burası belki de Finlandiya’nın en iyi ulusal parklarından birisidir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2013 Yeni Gezi · · yenigezi