Odessa Gezilecek Yerler

odessa

odessa gezilecek yerler, Ukrayna rehberlerimiz arasında bu sefer Odessa’ya yer veriyoruz. Burası ülkenin Kiev’den sonra en büyük şehridir. Gayet eğlence dolu olan şehirde vakit geçirmek için sayısızca alan bulunuyor. Odessa Gezilecek Yerler adına ilk olarak City Garden’ı öneriyoruz. Burayı İstanbul’un Gezi Parkı ve Gülhane’siyle aynı kefeye koyabiliriz. Güzel zaman geçirip, yürüyüş yapabileceğiniz bir park. Sonrasında ise ülkenin en değerli mekanlarından biri olan Odessa State Academical Opera and Ballet Theater’ı önereceğiz. Burada opera gösterisi, bale gösterisi ya da bir tiyatro oyunu izlemeden kesinlikle geri dönmeyin.

Odessa Turistik Yerleri adına önerilerimiz sadece bunlarla sınırlı değil. Catacombs of Odessa da yine tarihi ve arkeolojiyi sevenler tarafından görülmesi gereken yerler arasında yer alırken bir şarap müzesi olan Shustov Cognac Winery Museum’u da öneri listemize dahil ediyoruz. Son olarak ise Deribasovskaya Sokağı’nı önereceğiz. Burası şehrin merkezidir; hem gece hem de gündüz. Odessa Gece Hayatı konusuna gelecek olursak şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Ukrayna’nın her şehrinde gece hayatı hareketlidir ama bu temponun Odessa’da biraz daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi