Lviv Gezilecek Yerler

lviv

lviv gezilecek yerler, Ukrayna rehberlerimize devam ediyoruz. Daha önce sizlere bu ülkeden 3 tane şehrin rehberini sunmuştuk, şimdi ise Lviv’e ziyaretçi olacağız. Lviv’de gezilecek pek fazla yer yok, genellikle gece hayatı ile tanınır Avrupa’da. Ancak yine de birkaç tarihi yer vardır, biz de bunları aktaralım. hemen. Lviv Gezilecek Yerler adına ilk olarak Armenian Virgin Mary’s Dormition church’ü önereceğiz. Burası şehrin en büyük dini mekanlarından bir tanesidir. Bunun yanı sıra Old Town şehir merkezini de mutlaka baştan aşağıya kadar gezmeniz gerekiyor.

Lviv Turistik Yerleri sadece yukarıdaki önerilerimizle sınırlı değil. Market Square da yine şehrin göbek merkezlerinden biri olarak gösteriliyor ve burada uzun zamanlar geçirebilir, alışveriş yapabilir ve Lviv kültürünü görebilirsiniz. St.Yura Cathedral de yine şehrin dini mekanları arasında yer alırken son olarak da Lviv Theater of Opera and Ballet’da bir gösteri izlemenizi şiddetle öneriyoruz. Lviv Gece Hayatı az önce de bahsettiğimiz gibi fazlasıyla hareketli ve eğlenceli; oraya gittiğinizde gece kulüplerine çıkmadan dönmeyin.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi