Panama City Gezilecek Yerler

panam_city

panama gezilecek yerler, Bir önceki yazımızda sizlere ülke bazında Panama’nın nerelerini gezmeniz gerektiğini aktarmıştık. Şimdi ise artık şehir bazlı rehberlere gezeceğiz. Panama City ile başlayacak bu turumuz. Panama City gezilecek yerler adına ilk olarak tabi ki Panama Kanalı’nı öneriyoruz. Sadece bu kanalı görmek için ülkeye gidenler varken kanal çevresinde saatlerce dolaşabilir ve doğal güzelliği görebilirsiniz. Panama Kanalı’nın yanı sıra Cinta Costera bölgesi de yine şehrin mutlak gezilmesi gereken yerlerinden bir tanesidir. Burada alışveriş yapabilir, ülkenin kendine ait eşyalarını satın alabilirsiniz.

Panama City Turistik Yerleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki bölgeyle sınırlı değil tabi ki. Miraflores Locks Visitor Center yine şehrin önemli mekanlarından biri konumunda bulunup en çok turist çeken yerlerden bir tanesidir. Bahai Temple’ı da listemiz içine ekleyelim, dini bir mekandır burası ve mimarisi bir hayli şaşırtıcıdır. Son olarak Gatun Lake’i de listemiz arasına mutlaka katmalıyız. Panama City Gece Hayatı beklediğinizden daha renkli ve eğlenceli çıkabilir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi