Panama Gezilecek Yerler

panama

panama gezilecek yerler, Orta Amerika’yı sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bu sefer tanıtacak olduğumuz şehir olarak Karayipler’in tam ortasında yer alan Panama’yı seçtik. Mükemmel doğasıyla tanınan, bunun yanı sıra Panama Kanalı’yla da ismini fazlasıyla duyuran ülke aslında fazlasıyla büyük ve birçok gezilecek yerlere sahip. Biz de sizlere bu yazımızda ilk olarak gitmeniz gereken şehirleri tanıtacağız, ardından ise her gün bir şehrin detaylı tur rehberini sizlere sunacağız. Panama Gezilecek Yerler adına ilk olarak ülkeyle ismi aynı olan Panam City’yi öneriyoruz. Burada günlerce gezebilir, muhteşem denizin tadını çıkrabilirsiniz. Buranın yanı sıra ülkede gitmeniz gereken bir başka yer de Boquete’dir.

Panam Turistik Yerleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki şehirle sınırlı değil tabi ki. Isla Colon da şaşırtıcı coğrafyasıyla mutlaka gezilmesi gereken yerler arasında yer alırken Bocas Town’u, deniz üstündek kurulmuş olan kasabayı da önerilerimiz arasına ekleyelim. Son olarak listemize El Valle de Anton’u da ekliyoruz. Panama Gece Hayatı fazlasıyla renkli ve eğlenceli bir yapıya sahiptir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi