Cezayir Gezilecek Yerler

cezayir

cezayir gezilecek yerler, Bugünkü yazımızda Cezayir’e uzanıyoruz. Avrupa’nın neresinde tamamını sizlere aktardık, şimdi de Afrika’da kalan birkaç ülkeyi tanıtalım. Cezayir, Afrika’nın en kuzey kısmında yer alıyor. Kurak bir iklime sahip olan ülke doğal güzelliklerinden çok sahip olduğu tarihi eserlerle dikkat çekerken İslamiyet adına büyük bir öneme sahiptir. Cezayir Gezilecek Yerler adında ilk önerimiz tabi ki ülkenin en büyük şehri Algiers olacaktır. Burada şehrin en önemli noktalarını gezebilir, bunun yanı sıra develerle de eğlenebilirsiniz. Buranın yanı sıra Oran da yine Cezayir’e gidildiğinde mutlaka gezilmesi gereken şehirler arasında bulunmaktadır.

Cezayir Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda saydığımız iki şehirle sınırlı değil. Jijel de oldukça farklı hayvan türlerinin yer aldığı, doğasıyla diğer şehirlerden biraz daha ayrılan bir şehirdir. Yine Setif’i de bu listemiz arasına ekleyebiliriz. Son önerimiz ise Tipasa olacak; son iki şehirde birkaç saat geçirmeniz yeterlidir. Cezayir Gece Hayatı konusunda size beklediğinizi vermeyebilir; zira katı İslam şartlarıyla yönetilmekte olan bir ülke.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi