Fas Gezilecek Yerler

fas

fas gezilecek yerler, Afrika kıt’asının kuzey batısında yer alan bir ülkeye konuk oluyoruz bu sefer: Fas’a. Oldukça büyük bir ülke olmasına rağmen burayı pek de detaylı anlatmayacağız, zira pek de fazla turist çektiğini söyleyemeyiz Fas’ın. İngilizce’de Morocco ismine sahip olan ülkenin denize olan kıyısı oldukça uzundur ve iç kesimde de önemli şehirlere sahiptir. Fas Gezilecek Yerler adına ilk olarak tabi ki ülkenin en çok bilinen şehri olan Marakeş’i öneriyoruz. Burada günlerce hatta haftalarca gezebilir, her gün gördüğünüz şeylere şaşırabiliriniz. Buranın yanı sıra yine Fes adlı şehir de gezmek ve görmek için fazlasıyla uygundur.

Fas Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki şehirle sınırlı değil. Kazablanka’yı da mutlaka gezin. Zaten sadece imine bakarak şehrin sizi büyülediğini, hakkında merak ettiğinizi düşünebiliyoruz. Merzouga da yine Fas’a gidince mutlaka görülmesi gereken yerler arasında kendine yer edinirken son olarak listemize Agadir’i de ekleyelim. Fas Gece Hayatı fazlasıyla samimi, renkli ve eğlencelidir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi