Gürcistan Gezilecek Yerler

gurcistan

gürcistan gezilecek yerler, Tur rehberlerimiz arasına bir tanesini daha ekliyoruz. Bu aralar küçük ülkeleri sizlere aktarıyoruz, çünkü kapsamlı olması gereken tüm rehberleri ve ülkeleri neredeyse aktarmış bulunuyoruz. Bu sefer pek de uzağa gitmeyeceğiz, hemen yanı başımızda, komşumuz olan Gürcistan’ı tanıtacağız sizlere. Gürcistan Gezilecek Yerler adına ilk olarak tabi ki, tahmin edebildiğiniz gibi ülkenin başkenti olan Tiflis’i öneriyoruz. Burası ülkenin en büyük şehridir. Gürcistan’da pek fazla tarihi eser bulamıyorsunuz maalesef, bu yüzden gece hayatı ve doğa gezileriyle zamanınızı geçirebilirsiniz. Tiflis’in yanı sıra yine Batum da ülkenin en fazla ziyaret edilen bir başka şehridir. Özellikle buranın gece hayatı konusunda büyük bir üne sahip olduğunu siz de biliyorsunuzdur.

Gürcistan Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz şehirlerle sınırlı değil. Gagra’yı da gezmeli, bunun yanı sıra Telavi’de de mutlaka birkaç saat bulunmalısınız. Son olarak listemize Gori’yi de ekleyelim. Gürcistan Gece Hayatı tüm yazımız boyunca belirttiğimiz gibi fazlasıyla eğlenceli ve zevklidir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi