Papua Yeni Gine Gezilecek Yerler

papua_yeni_gine

papua yeni gine gezilecek yerler, Avustralya’nın en doğusunda yer alan Papua Yeni Gine, genelde Afrika kıt’asına bağlı olarak bilinir; ilk önce bu yanlışı bir düzeltelim. Geleneklerine yüzyıllardı çok bağlı kalan ve tek tanrılı dinleri seçmeyen Papua Yeni Gine genelde geleneksel hayatı ve doğasıyla gezilecek bir ülke. Papua Yeni Gine Gezilecek Yerler adına ilk olarak sizlere Port Moresby’yi öneriyoruz. Burası ülkenin en gelişmiş ve modern şehridir, buna rağmen pek fazla beklentinizin olmaması gerektiğini de belirtelim. Port Moresby’nin yanı sıra Goroka da yine o ülkeye gidildiğinde uğranılması gereken şehirler arasında yer almakta.

Papua Yeni Gine Turistik Yerleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki şehirle sınırlı değil tabi ki. Şimdi de ülkenin doğal güzelliklerine geçelim. Mutlaka Madang’a gitmeli, oranın yanı sıra Mount Hagen’de de uzun yürüyüşlere ve turlara katılmalısınız. Son olarak Lae’de de yine yerlilerle vakit geçirmeniz gerektiğini belirtelim. Papua Yeni Gine Gece Hayatı konusunda zayıf bir ülkedir, gecenizi yerli halkların eğlenceleriyle değerlendirebilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi