Prag’a Gidildiğinde Mutlaka Yapılması Gerekenler

Çek Cumhuriyeti’nin başkenti ve aynı zamanda en büyük şehri olan Prag’a gidildiğinde mutlaka yapılması gerekenler arasında çok eğleneceğiniz zamanlar geçireceksiniz. Son on yılın hatta daha uzun bir sürenin en çok ilgi uyandıran ve gezilen yerlerden biri de Prag. Prag’da yapılacak şeyler arasında yapacak olduğunuz şeyler genellikle sanat ve tarih kokacak. Buna şimdiden hazırlıklı olun.

Prag Gezisinde Sizi Bekleyen Etkinlikleriniz

Öncelikle Prag Kalesi ve Karl Köprüsü ilk görmeniz gereken güzel yerler. Şehrin içinde olmalarıbüyük avantaj. Edebiyat ve sanat aşığı insanlar için Kafka’nın evi kesinlikle görülmesi gereken bir başka yer. Old Town Hall ve Astronomik Saat Kulesi yine hemen her turistin mutlaka gezdiği yerler arasında. Eğer gece hayatına düşkünlüğünüz varsa Prag bu konuda da çok ünlü bir yer. Prag ile ilgili ilginç noktalardan biri de; yaz ve kış aylarında farklı gezi planları uygulayıp farklı keyif almak olacaktır. Kışın tamamı ile karla kaplı olacak olan bu şehir gerçek bir romantizm kalesi.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2017 Yeni Gezi · · yenigezi