San Pedro Gezilecek Yerler

chile

san pedro gezilecek yerler, Şili rehberlerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Bu sefer tanıtacak olduğumuz şehir olarak San Pedro de Atacama’yı seçtik. Burası için ülkenin en büyük üçüncü şehri diyebiliriz; ve büyüklük sıralamasında olduğu gibi aktivite, eğlence sıralamasında da 3. sırada yer alıyor. San Pedro Gezilecek Yerler adına ilk olarak Moon Valley (Valle de la Luna) öneriyoruz; burası dünyaca ünlü bir vadidir, sadece görüntüsüyle bile insanları hayrete düşürüyor ve gezmenizi de mutlaka öneriyoruz. Buranın yanı sıra yine doğadan bir yer önereceğiz: Salar de Tara. Buranın da bir çöl olduğunu söyleyebiliriz.

San Pedro Turistik Yerleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil tabi ki. Laguna Tebinquinche Plajı’ndaki hem denizi hem de manzarayı tatmadan o şehirden ayrılmayın. Altiplanic Lagoons’daki mükemmel doğa harikalarını gördükten sonra şehirde son olarak Geyser del Tatio Kaplıcalarına gitmenizi öneriyoruz. San Pedro Gece Hayatı diğer Şili şehirlerine oranla daha kısıtlıdır; ancak uygun tavernayı bulduğunuzda iyice eğleneceğinizi söyleyebiliriz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi