Valparaiso Gezilecek Yerler

Valparaiso

valparaiso gezilecek yerler, Şili rehberlerimizi sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Dün ülkenin en büyük şehri olan Santiago’yu tanıtmıştık, şimdi ise sıra Valparaiso’ya geldi. Valparaiso Gezilecek Yerler adına ilk olarak Paseo Gervasoni’yi öneriyoruz. Burada uzun bir süre boyunca yürüyebilir, bu esnada şehrin mükemmel manzarasının tadını çıkarabilir ve tarih içinde kendinizi zamanda ışınlanmış hissedebilirsiniz. Bunun yanı sıra Lanchate en Valpo Party on a Boat adlı etkinlikle birlikte Lanchate nehri üzerinde botla birlikte partiye katılmanızı da öneriyoruz. Eğlence tarzları çok farklı olan Şilililerle mutlaka eğlenmeye çıkmalısınız.

Valparaiso Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda belirttiğimiz 2 mekanla sınırlı değil. La Sebastiana (Pablo Neruda’nın Evi) yine mutlaka gezilmesi gereken yerler arasında yer alırken listemize Concepcion Tepesi’ni de eklemeyi unutmayalım. Son olarak sizlere Valparaiso’da gezmeniz üzere Fine Arts Museum’ı (Palacio Baburizza) öneriyoruz. Eh başka bir ülkeye gidip sanat müzelerine girmemezlik olmazdı sonuçta. Valparaiso Gece Hayatı daha çok taverna anlayışı beslemektedir; en az bizim ülkemiz kadar eğlenceli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi