Santiago Gezilecek Yerler

santiaga_chile

santiago gezilecek yerler, Şili Gezilecek Yerler yazımızı bundan bir gün önce sizlere sunmuş, o yazımızda da bugün sizlere şehirlerin detaylı gezi rehberlerini sunacağımızı belirtmiştik. İlk olarak ülkenin en büyük şehri Santiago’yla başlıyoruz, her zaman olduğu gibi. Santiago Gezilecek Yerler adına ilk olarak Parque Bicentenario’yu öneriyoruz. Burada yürüyebilir, zaman geçirebilir, Şili’nin en güzel havasını ciğerlerinize çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra Andes Explora da yine kesinlikle gezilmesi gereken yerler arasında yer alıyor. Burada farklı aktivite şansları bulunurken restoranların yer aldığını da belirtelim.

Santiago Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda önermiş olduğumuz iki yerle sınırlı değil. Indo Pro Chile’ye de gezmenizi öneriyoruz, hatta burada bir gün boyunca dolaşıp alışveriş yapabilir, şehrin kültürünü ve tarihini öğrenebilirsiniz. Museo Interactivo Mirador da yine gezilmesi gereken yerler arasında yer alırken son olarak listemize Museum of Memory and Human Rights; burada tarihin ne kadar acımasız ama aynı zamanda anlamlı olduğunu anlayacaksınız. Santiago Gece Hayatı fazlasıyla renkli ve eğlencelidir; birkaç gece mutlaka dışarı çıkın.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi