Şarm El-Şeyh Gezilecek Yerler

sarm_el_seyh

şarm el şeyh gezilecek yerler, Kahire’den sonra Mısır’ın en büyük şehir olan Şarm El-Şeyh’i de tanıtma sırası geldi. Ülkenin en önemli, en güzel şehirlerinden biri olarka kabul edilen Şarm El-Şeyh Gezilecek Yerler adında ilk olarak Mangroovy Horses adlı çiftliği öneriyoruz sizlere. Burası şehir turu iyi bir başlangıç ve yorgunluk atılacak mekan olacaktır. Buranın yanı sıra Ras Mohamed National Park da yine mutlaka gezilmelidir. Bölgenin mükemmellik sertifikasına sahip olduğunun altını çizdikten sonra muhteşem bir doğaya sahip olduğunu da vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim.

Şarm El-Şeyh Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil. Red Sea Coral Reef Snorkeling at Ras Mohamed National Park with Lunch deneyim edilmesi turlar arasında yer alıyor. Coptic Church şehrin en önemli dini merkezlerinden bir tanesi olarak gösterilirken listemize son olarak Ras um Sid sahilini de ekleyelim. Şarm El-Şeyh Gece Hayatı beklediğinizden daha renkli ve eğlenceli çıkacaktır. En iyi mekanlar sahil sırasında bulunuyor.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi