Hurghada Gezilecek Yerler

hurghada

hurghada gezilecek yerler, Mısır’ın en güzel şehirlerini sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bu sefer tanıtacağımız şehir olarak Hurghada’yı seçtik. En çok doğası ve deniziyle dikkat çeken, tatil şehir konumunda bulunan Hurghada’da tarihi mekanlar bulmanız biraz zor olacak. Hurghada Gezilecek Yerler adına ilk olarak sizlere Diamond Red Sea’yi öneriyoruz. Kızıldeniz’de mükemmel turlara katılabilir, o güzel doğaya olduğu yerden tanıklık edebilirsiniz. Fun Fly da yine şehirdeki en eğlenceli etkinliklerden bir tanesidir. Denizin altında bir bölme bulunduran teknelerle birlikte tura çıkabilir, denizaltında tüm güzellikleri izleyebilirsiniz.

Hurghada Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil. Diving Ocean Makadi Bay’de deniz altına öğretmenlerle birlikte dalış yapmak yine eğlenceli bir aktivite olarak notlarınız arasında yer almalı, Türkiye’deki denizden çok daha farklı bir denizle karşılaşacaksınız. Careless Reef ve Makadi Water World de Hurghada’da gezmeniz gereken diğer mekanlar arasında bulunmaktadır. Hurghada Gece Hayatı pek büyük olmasa da eğlenceli mekanlar bulabilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi