Son Dönem En Fazla Tercih Edilen Yer Bulgaristan

Türkiye’de tatilleri fırsat bilen kişiler son dönemlerde en fazla Bulgaristan’ı tercih etmeye başlamışlardır. Birkaç sat uzaklıktaki muhteşem topraklarda tatil yapmak isteyenler kendi tatil planı yapabilirken tatil turları içerisinde de güzel seyahat planlamaları uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Bulgaristan Yolculuğu

Bulgaristan’a ulaşmak istediğinizde iki farklı seçeneğiniz bulunuyor. İsterseniz otobüsle isterseniz kendi özel aracınızda ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gece hayat ve yemekleriyle ön plana çıkan Bulgaristan eşsiz doğa güzellikleriyle de gezilip görülmesi gereken yerlerden biridir.

Tarihi bakımından oldukça ilgi uyandırmaktadır. Roma döneminden Osmanlı dönemine kadar birçok uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır.

Yaz ya da kış tatilleri için değerlendirebileceğiniz nadir yerlerden biridir. Kışın kayak yapabileceğiniz mekânların dışında yazın kendinizden geçeceğiniz huzurun ve sessizliğin içinde kendinize geleceğiniz plajlarıyla tam bir cennet.

Öncelikle gezilip görülmesi gereken yerlerin başında Sofya geliyor. Bulgaristan başkenti olmasının yanı sıra tarihi ve turistlik güzellikleriyle tatilinizi keyifli geçireceğiniz yerlerin başında gelir.

Tatil için tercih edebileceğiniz en ucuz ülkelerden biridir Bulgaristan. Uygun fiyata tatil yapabileceğiniz güzel fırsatlar sunuluyor.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2018 Yeni Gezi · · yenigezi