Türkiye Hindistan’ın 5 Şehrinde 4 Bin Acentesinde Tanıtıldı

Dört binden fazla acente ve beş farklı şehirde Türkiye’nin tanıtımını yapan Travelshop Turkey Hindistan’a Türkiye’yi anlattı. Ekibi ile birlikte gönüllü turizm elçisi de olan Murtaza Kalender, Hindistan’da Türkiye prezantasyonu gerçekleştirdi. 20 otel ve tur şirketinin katılımı ile Hindistan’da Türkiye tanıtımı gerçekleştiren Travelshop Turkey yetkilisi Murtaza Kalender Hindistan’dan mutlu ayrıldıklarını söyledi. 12 ay boyunca değişik kategorilerdeki turizm alanlarının sürdürülebilir olmasına önem vererek tanıtımlarını 81 il için yapma hedeflerini dile getiren Murtaza Kalender her bölgeye hatta her şehre uygun temalarla tanıtımların artacağını sözlerine ekledi.

Hindistan’ın düğünleri ile nam saldığını anlatan gönüllü turizm elçisi Murtaza Kalender ülkemizde şirketlerin ve otellerin farklı konseptlerde ki düğün organizasyonlarına daha fazla önem vererek ülkemizi temsil ettiklerini dile getirdi. Hindistan’ın iki büyük fuarı olan OTM ve BLTM’de kurulan stantlarda Türkiye’nin en iyi şekilde temsil edildiğini kaydeden Murtaza Kalender yaz aylarına oranla daha düşük oranda turizmin gerçekleştiği dönemlerde düğünler için Türkiye’nin güzel bir seçenek olduğunu anlattıklarını söyledi.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2020 Yeni Gezi · · yenigezi