Stellenbosch Gezilecek Yerler

Stellenbosch

stellenbosch gezilecek yerler, Güney Afrika şehirlerini tanıtmaya devam ediyoruz. Bu sefer önceki tanıttığımız yerlere oranla daha sakin, daha doğayla iç içe ve daha kendi halinde bir şehri tanıtacağız; bu betimlemelerle birlikte nasıl bir şehir olduğunu da tahmin etmişsinizdir. Stellenbosch Gezilecek Yerler adına ilk olarak Village Müzesi’ni öneriyoruz. Burası bir köy müzesidir ve Güney Afrika’nın kültürüne ait birçok şeye ev sahipliği yapar. Burada güzel ve sakince bir spor yapmak isterseniz De Zalze Golf Club’ı tercih etmenizi öneririz. Ayrıca burada şarap tatma etkinlikleri de düzenlemektedir ki Güney Afrika’nın, özellikle Stellenbosch şaraplarının dünyaca üne sahip olduğunu vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim.

Stellenbosch Turistik Yerleri sadece yukarıdakilerle sınırlı değil. Eagle Encounters South Africa’da daha önce görmediğiniz kuş türlerini görebilir, onlar hakkında bilgi alabilirsiniz. AmaZink Live güzel bir gece eğlencesi de yine güzel alternatiflerden bir tanesi. Son olarak da Oude Libertas Amphitheatre’ı önerelim; burada mutlaka bir gösteri izleyin. Stellenbosch Gece Hayatı’nın pek de renkli olduğunu söyleyemeyeceğiz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi