Johannesburg Gezilecek Yerler

johannesburg

johannesburg gezilecek yerler, Afrika rehberlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu sefer güney ülkesinin en büyük şehirlerinden birini tanıtacağız: Johannesburg. Burası teknolojisinden çok doğasıyla sizleri büyüleyecek olan bir şehir. Johannesburg Gezilecek Yerler adında ilk olarak Lilisleaf Çiftliği ve Müzesi’ni öneriyoruz. Burada bölge halkının nasıl yaşadığını ve tarihini görebilirsiniz; kesinlikle ziyaret etmeye değer. Bunun yanı sıra Khakiweed Photographic Safaris – Private Day Tours turlarına da katılabilir ve Safari’ni eşi, benzeri bulunmayan doğasının tadını çıkarabilirsiniz.

Johannesburg Turistik Yerleri sadece yukarıdaki iki mekanla sınırlı değil tabi. Apartheid Müzesi, mükemmellik sertifikasına sahip olan bir müzedir ve kesinlikle gezmenizi, en az bir saat orada kalmanızı öneriyoruz. Şehirdeki ulaşımınızı kesinlikle Gautrain’le yapın; temiz, hızlı ve güvenilir. Son olarak da Satyagraha House’u önereceğiz sizlere. Burası da bir müzedir ve yine bölgenin geleneklerini yansıtıyor ziyaretçilerine. Yazımızın sonunda bir de Johannesburg Gece Hayatı konusuna değinelim. Burada da ülkemizde olduğu gibi gece kulübü yerine bar kültürü daha gelişmiştir. Her türlü eğleneceğinizi garanti edebiliriz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi