Knysna Gezilecek Yerler

Knysna Gezilecek Yerler

knysna gezilecek yerler, Güney Afrika’dan farklı bir şehir ile tekrar karşınızdayız, bu sefer Knysna adlı şehri tanıtıyoruz sizlere. Telaffuzunu bile zorla yaptığımız şehir doğa bakımından ülkenin diğer şehirlerine oranla çok daha şanslıdır. Şimdi sözlerimizi daha fazla uzatmadan önerilerimize başlayalım. Knysna Gezilecek Yerler adına ilk olarak Buffalo Bay’i öneriyoruz. Burası şehrin en güzel plajıdır, şehirde turistler tarafından da en çok ziyaret edilen yer aynı zamanda. Bunun yanı sıra Knysna Heads’e de mutlaka gitmeniz gerekiyor. Burası büyük bir koydur ve suyu sizlere Ölüdeniz’i hatırlatacaktır.

Knysna Turistik Yerleri adına önerilerimiz sadece bunlarla sınırlı değil. Knysna Elephant Park da yine mutlaka gezilmesi gereken mekanlar arasında yer alıyor; buradaki filleri hayatınızda belki de bir daha hiç göremeyebilirsiniz, bir arada çok fazla fil var. Garden Route (Tsitsikamma, Knysna, Wilderness) National Park da yine mükemmel doğa güzelliğiyle listeniz arasında bulunması gerekirken son olarak önerilerimiz arasına Simola Golf alanını da ekleyelim. Knysna Gece Hayatı pek kulüp tarzında değil de, taverna tarzındadır.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi