Durban Gezilecek Yerler

durban

durban gezilecek yerler, Güney Afrika rehberlerimiz arasına bir yenisini daha ekliyoruz. Daha önce sizlere Cape Town’u detaylı bir şekilde tanıtmıştık, şimdi ise sıra Durban’a geldi. Denize kıyısı olan bu şehir fazlasıyla güzel bir yapıya ve çok fazla gezilecek yere sahip. Durban Gezilecek Yerler adına ilk olarak sizlere Sea World Aquarium’u öneriyoruz. Burası adın da anlaşılabileceği gibi bir akvaryumdur ve içinde binlerce türde balık barındırır; bizim ülkemizdeki devasa akvaryumlardan daha güzel olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Bunun yanı sıra Moses Mabhida Stadium’da bir maç izleme keyfini de yaşayın; bundan önceki Dünya Kupası orada düzenlenmişti.

Durban Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıdaki iki önerimizle sınırlı değil. Zimbali Golf Course da yine gezilebilecek yerler arasında yer alırken uShaka Marine World’ü de önerilerimiz arasına ekleyelim. Yunusbalıklarının zevkli gösterilerini unutabileceğinizi zannetmiyorum. Son olarak da listemize Durban Botanical Gardens’ı ekleyelim; çok güzel bir yürüş yapabilirsiniz. Durban Gece Hayatı oldukça eğlencelidir, pek de hareketli olmasa bile eğlenmeniz mümkün.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi