Güney Afrika Gezilecek Yerler

guney_afrika

güney afrika gezilecek yerler, Avustralya rehberlerimizi de geride bıraktık ve artık başka bir ülkeye geçmenin vakti geldi. Bu sefer ne Avrupa’dan ne de Amerika’dan bir ülke seçiyoruz, bu sefer Afrika kıt’asındayız; hem de en güneyinde. Bu yazımızda sizlere üstünden geçerek Güney Afrika’da gezilecek yerleri aktaracağız. Ardından ise detaylı rehberlerimizde şehirlerin özellikle gezilmesi gereken yerleri aktaracağız. Güney Afrika Gezilecek Yerler adına ilk olarak Cape Town’u gezmenizi öneriyoruz. Burası kıt’anın en güney kısmıdır ve hem teknoloji hem de doğa konusunda en güzel yeridir. Buranın yanı sıra Johannesburg da yine kesinlikle gezilmesi gereken yerler arasında yer alıyor.

Güney Afrika Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki şehirle sınırlı değil. Stellenbosch yine gezilmesi gereken şehirler arasında kendine yer bulurken Durban’ı da listemizin arasına ekleyebiliriz. Son olarak da Güney Afrika’ya gidince Knysna’ya uğramadan dönmemeniz gerektiğini vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim. Güney Afrika Gece Hayatı fazlasıyla renkli bir yapıya sahip. Her şehirde ayrı bir eğlence.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi