Cape Town Gezilecek Yerler

cape_town

cape town gezilecek yerler, Avrupa kıt’asındaki neredeyse her ülkeyi tanıttıktan sonra şimdi de Afrika’ya geçtik. İlk olarak Afrika’nın en güney kesimini anlatacağız sizlere; Güney Afrika’nın en büyük şehri Cape Town’u. Cape Town Gezilecek Yerler adına ilk olarak HintHunt South Africa’yı öneriyoruz. Hem beyninizi kullanacağınız hem de fazlasıyla eğleneceğiniz bir eğlence-bulmaca mekanı burası. Ülkemizde eşinin olduğunu söyleyemeyiz, o deneyimi yaşamalısınız. Aynı zamanda Table Mountain da mutlaka ziyaret edilmesi yerler arasında yer alıyor. Teleferikle ulaşım sağlanıyor, şehre yakın ve bir kilometre yükseklikten mükemmel bir şehir manzarası sunuyor.

Cape Town Turistik Yerleri sadece yukarıda belirttiğimiz 2 mekanla sınırlı değil. Table Mountain’ın arka tarafından kalan Table Mountain National Park’ı da mutlaka gezmeli, gerçek doğal güzelliği görmelisiniz. Kirstenbosch National Botanical Gardens da yine hem doğası hem de sunduğu doğal imkanlarla kaçırılmaması gereken yerler arasında bulunurken son olarak öneri listemize Cape of Good Hope’u ekliyoruz. Burası Afrika kıt’asının uç noktasıdır. Cape Town Gece Hayatı fazlasıyla renkli ve eğlenceli.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi