Adelaide Gezilecek Yerler

Adelaide Gezilecek Yerler

adelaide gezilecek yerler, Avustralya rehberlerimizi aktarmaya devam ediyoruz. Bu sefer konuk olacağımız şehir Adelaide olacak. Burası Avustralya’nın en büyük beş şehrinden biri olarak gösteriliyor. Ancak diğer şehirler gibi teknolojisiyle değil, doğal ortamı ve kültürel özellikleriyle önemli bir şehir. Adelaide Gezilecek Yerler adına ilk olarak Adelaide Symphony Orchestra’sını öneriyoruz. Bu değerli sanatçıları mutlaka en az bir kez canlı dinlemelisiniz. Bunun yanı sıra Cleland Wildlife Park da gezilmeli, görülmeli. Ülkemizdeki ya da Avrupa’daki hayvanat bahçelerinden çok daha farklı bir konsepte sahip olduğunu sizler de fark edeceksiniz.

Adelaide Turistik Yerleri sadece yukarıdaki iki mekan ile sınırlı değil. Adelaide Botanic Garden’ı da gezmeniz gereken yerler listesine eklemli, burada daha önce görmediğiniz doğa harikalarını görmelisiniz. Sanat müzesi gezmek isteyenler için Süney Avustralya Sanat Galerisi çok iyi bir seçenek olarak gözükürken son olarak da listemize gerçek, eğlenceli ve keyifli bir yürüyüş yapmak isteyenler için River Torrens Linear Park Trail’i öneriyoruz. Adelaide Gece Hayatı güzel barlarıyla fazla eğlenceli olabilir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi