Melbourne Gezilecek Yerler

melbourne

melbourne gezilecek yerler, Avustralya rehberlerini son hızla sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Şimdi Sidney’den sorna en büyük şehir olan Melbourne’ü tanıtacağız. Şehir yeşillik ve doğayla doluyken teknolojik yanını da es geçmemek gerekiyor. Ancak Melbourne Gezilecek Yerler adına ilk olarak sizlere bir botanik bahçesi önereceğiz: Melbourne Kraliyet Botanik Bahçeleri. Burada neredeyse bir gününüzü geçirebilir, çok güzel bir piknik yapabilirsiniz. Buranın yanı sıra Escape Room Melbourne de illa ki ziyaret edilmesi gereken yerler arasına yer alıyor. Eğer zekanızı yoklamak istiyorsanız burada 3-4 saat boyunca zaman geçirebilirsiniz; sıkılmayacağınızın garantisini biz veriyoruz.

Melbourne Turistik Yerleri tabi ki sadece bu iki mekanla sınırlı değil. The Great Ocean Road’da mükemmel manzaranın yanında bir sürüşe katılmadan olmaz. Exitus adlı kumarhanede ülkemizde bulamadığınız eğlencelerin hepsini bulabilir, son olarak da Melbourne Cricket Ground (MCG)’da bir maç izleyebilirsiniz. Burası dünyanın en büyük stadyumlarından bir tanesidir. Melbourne Gece Hayatı konusundaki fikirlerimizin ve tecrübelerimizin olumlu olduğunu belirtelim. Eğlenceli İrlanda ve Avustralya bar kültürüne tanıklık edeceksiniz!

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi