Sidney Gezilecek Yerler

sidney

sidney gezilecek yerler, Bir önceki yazımızda sizlere Avustralya’da hangi şehirleri gezmeniz gerektiği konusunda birçok öneri vermiştik. Şimdi ise o verdiğimiz öneriler arasında ilk sırada yer alan Sidney’i detaylı bir şekilde tanıtacağız sizlere. Sidney Gezilecek Yerler adına ilk olarak Opera’yı öneriyoruz. Burası Sidney’in ikonudur zaten, bilmeyen yoktur. Yukarıda fotoğrafını da görebilirsiniz. Burayı sadece dışarıdan gezmeyin, mutlaka içeride bir gösteri izleyin. Buranın yanı sıra Sydney Harbour da çok güzel bir deneyim olacaktır. Denizde Sidney’in kıyılarını gezebilir, gezmek için yeni yerler keşfedebilirsiniz.

Sidney Turistik Yerleri sadece yukarıda verdiğimiz 2 mekanla sınırlı değil. The Lion King de bu gezilmesi gerekenler listesinde kendine yer bulurken gösterinin muazzam olduğunu belirtelim. Yine sizleri Bondi to Coogee Beach Coastal Walk’ta bir yürüyüş turuna davet ediyoruz, oldukça büyüktür ve burada saatler geçirebilirsiniz. Son olarak başka bir yürüyüş parkuru, The Opera House to the Botanic Gardens Walk’u da önereceğiz. Sidney Gece Hayatı fazlasıyla renkli, eğlenceli ve uzun solukludur. Kesinlikle deneyim etmenizi öneriyoruz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi