Avustralya Gezilecek Yerler

avustralya

avustralya gezilecek yerler, Avrupa’nın neredeyse hepsini tamamladıktan sonra Avustralya’ya kadar uzandık. Zira Avrupa’da tüm ülkeleri ve bu ülkelerin tüm önemli şehirlerinin rehberlerini sizlere sunduk. Özellikle doğasıyla ve vatandaşlarıyla birlikte turistlere sunduğu haklarla tanınan Avustralya’da sizleri büyük eğlenceler bekliyor. Avustralya Gezilecek Yerler adına ilk olarak Sidney’i öneriyoruz sizlere. Burayı duymayanınız yoktur zaten, ülkenin en ünlü şehridir; özellikle yukarıda fotoğrafını da gördüğünüz Sidney Operasıyla birlikte. Bu şehrin yanı sıra Melbourne de yine kesinlikle gezmeye değer, hatta gezilmesi kesinlikle gerekli olan şehirler arasında yer alıyor.

Avustralya Turistik Yerleri sadece bu iki şehirle sınırlı değil tabi ki. Brisbane yine Avustralya’nın eğlenceli şehirlerinden biri olarak anılırken Adelaide’yi de bu listemiz arasına ekliyoruz. Son olarak Avustralya’da gezmeniz için bir şehir daha ekleyeceğiz, o da Perth olacak. Avustralya Gece Hayatı fazlasıyla renkli, eğlenceli ve uzun oluyor. Bu saydığımız ilk beş şehirde sabaha kadar eğlenebilir, kimseden sorun görmezsiniz. Eğer imkanınız varsa diğer çoğu ülkeden önce gidip Avustralya’da zaman geçirmenizi öneriyoruz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi