Sigulda Gezilecek Yerler

sigulda

sigulda gezilecek yerler, Letonya’ya anlatmaya devam ediyoruz. Letonya rehberlerimiz bu şehir ile sona erecek. Bu vakte kadar sizlere Letonya’nın genel gezilecek yerlerini ve birkaç şehrin de detaylı rehberini sunduk, Sigulda ise son olacak. Sigulda Gezilecek Yerler adında ilk olarak Mezakakis Adventure Park’ı öneriyoruz. Burada uzun süre zevkli vakit geçirebilir, spor kampı yapabilir aynı zamanda snowboard da yapabilirsiniz. Buranın yanı sıra Gauja National Park da yine mutlaka gezilmesi gereken yerler arasında yer alıyor. Mükemmellik sertifikasına sahip olan bu milli parkta yürüyüş yapabilir, kafanızı dinleyebilirsiniz.

Sigulda Turistik Yerleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil tabi ki. Turaida Castle şehrin ikonu olarak gösterilirken buranın hem mimarisinin hem doğasının sizler etkileyeceğini garantileyebiliriz. Sigulda Adventure Park Tarzan’da tarzancılık yapabilir, hayatınızda bir daha zor deneyim edeceğiniz birkaç saat geçirebilirsiniz. Ve son olarak da Bobsleigh, Sigulda’yı öneriyoruz sizlere. Burası da bir spor kampıdır. Sigulda Gece Hayatı pek de hareketli değildir, lokal publarda takılma ihtimaliniz daha yüksek.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi