Rezekne Gezilecek Yerler

rezekne

rezekne gezilecek yerler, Letonya rehberlerimiz artık son kısmına yaklaşıyor. Bundan sonra bir şehri daha tanıtıp Rezekne turlarına son vereceğiz. Bu sefer tanıtacak olduğumuz şehir olarak Rezekne’yi seçtik. Ülkenin en büyük şehirleri arasında yer almasına rağmen pek de büyük olduğunu söyleyemeyiz Türkiye’yle karşılaştırdığımızda. Rezekne Gezilecek Yerler adına ilk olarak Monument “United for Latvia” adlı heykeli öneriyoruz. Burası şehrin sembolü olan bir bölgedir, illa ki bir kere gidip görmelisiniz. Buranın yanı sıra The Embassy of Latgale GORS, yani elçilik de yine gezmeye değer mekanlar arasında kendine yer buluyor.

Rezekne Turistik Yerleri tabi ki sadece vermiş olduğumuz 2 yerle sınırlı değil. Latgale Culture and History Museum da şehrin en önemli bölgeleri arasında yer alırken mutlaka ziyaret etmelisiniz. Orthodox Church of the Birth of Holy Jesus’ Mother bölgenin en önemli dini mekanıdır. Buranın atmosferi sizi de fazlasıyla etkileyecektir. Son olarak da Our Lady of Sorrows Roman Catholic Church’ü öneriyoruz; burası da bir kilisedir. Rezekne Gece Hayatı hakkında pek de olumlu yorumlar yapamayacağız maalesef.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi