Jurmala Gezilecek Yerler

jurmala

jurmala gezilecek yerler, Letonya turumuz, rehberimiz tam gaz devam ediyor. Ülkenin en büyük şehri Riga’yı tanıttıktan sonra sıra Jurmala’ya geldi. Deniz kıyısında bulunan bu şehir bölgenin en güzel plajlarına sahip. Jurmala Gezilecek Yerler adına ilk olarak The beach of Jurmala’yı öneriyoruz. Buradaki hem heykeller dikkatinizi çekecektir hem de denizle kumsalın keyfini çıkarmak ayrı bir keyif verecek. Bunun yanı sıra Dzintari Forest Park belki de Avrupa’da göreceğiniz en ilginç yerlerden biri olacak. Hem güzelce gezebilir hem de bazı aktivitelere katılabilirsiniz.

Jurmala Turistik Yerleri sadece yukarıdaki iki mekanlı sınırlı değil. Livu Akvaparks şehrin en büyük su parkıdır ve bol eğlenceli aktiviteler barındırır içerisinde. Buranın yanı sıra Jomas Street de yine kesinlikle Jurmala’da gezmeniz gereken yerler arasında yer alıyor. Burada gezebilir, gece kulübüne girebilir, yemek yiyebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Önerilerimiz arasına son olarak Jurmala City Museum’ı ekliyoruz. Burası bir sanat müzesidir. Jurmala Gece Hayatı konusunda fazlasıyla şanslı bir şehir, kesinlikle gece de dışarı çıkmalı ve eğlenmelisiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi