Riga Gezilecek Yerler

riga

riga gezilecek yerler, Letonya rehberlerimize sonunda detaylı olarak başlıyoruz. Daha önce sizlere ülkede hangi şehirleri gezmeniz gerektiğini aktarmıştık, şimdi ise şehirlere detaylı olarak giriyoruz. İlk olarak ülkenin en büyük şehri Riga’dan başlayacağız. Riga Gezilecek Yerler olarak ilk başta Mikhail Chehov Riga Russian Theatre’ı öneriyoruz. Burada mutlaka bir gösteri izlemeli, oranın atmosferini tatmalısınız. Bunun yanı sıra Old City Riga (Vecriga) yine kesinlikle saatlerce gezilmesi, belki de bir günün geçirilmesi gereken bir bölgedir. Burada alışveriş yapabilir, yemek yiyebilir, gece kulüplerinde takılabilirsiniz.

Riga Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıdaki iki yerle sınırlı değil. Alberta Iela da yine gezilmesi, görülmesi gereken mekanların arasında yer alıyor. St. Peter Kilise’sinin tepesine çıkarak o meşhur View of Riga from St Peter’s Church Tower deneyimini tatmayı da unutmayın. Son olarak Latvian National Opera’sında güzel bir opera gösterisi izlemenizi de önerilerimiz arasına ekliyoruz. Riga Gece Hayatı konusuna gelince şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Fazlasıyla zevkli, hareketli, sorunsuz bir gece sizleri bekliyor burada.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi