Letonya Gezilecek Yerler

letonya

letonya gezilecek yerler, Bu vakte kadar sizlere Avrupa’daki neredeyse tüm ülkenin detaylı tanıtım rehberlerini sunduk. Büyük ve orta ölçekli ülkeleri geride bıraktıktan sonra sıra küçük ülkelere geldi ve bunlardan da ilk olarak Letonya’ya sunacağız. Kuzey Avrupa’da yer alan ve birçok İskandinav, Doğu Avrupa, Orta Avrupa ülkesine komşuluk yapan bu ülkede gezecek çok fazla şehir ve mekan bulunuyor. İlk olarak bu yazımızda hangi şehirleri gezmeniz gerektiğini aktaracağız, ardından ise tek tek şehirleri değerlendireceğiz.

Letonya Gezilecek Yerler adına ilk olarak Riga’yı öneriyoruz. Burası ülkenin en büyük şehridir, ardından ise Jurmala’da da geziye çıkabilirsiniz. Letonya Turistik yerleri sadece bu iki şehirle sınırlı değil tabi ki, birkaç şehir daha var. Rezekne de yine gezilmesi gereken şehirler arasında yer alırken bunun yanına Sigulda’yı da ekleyebiliriz. Son olarak da Liepaja’yı gezmenizi öneriyoruz, deniz kenarında olan bu kenti fazlasıyla sıcak bulacaksınız. Letonya Gece Hayatı konusunda gayet serbest ve eğlenceli bir ülkedir ki gece hayatının Rusya’dan bile daha hareketli olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi