Funchal Gezilecek Yerler

Funchal

funchal gezilecek yerler, Funchal, daha önce sizlere rehberini sunmuş olduğumuz Madeira’nın bir bölgesidir. Burası dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen Cristiano Ronaldo’nun doğduğu yer iken, gezilecek fazlasıyla yere sahip olduğunu belirtelim. Funchal Gezilecek Yerler adına ilk olarak Monte Palace Tropical Garden’ı öneriyoruz sizlere. Burada birkaç saat geçirebilir, doğanın tadını çıkarabilir ve bizim ülkemizde görmediğiniz bitkileri görebilirsiniz. Buranın yanı sıra Quinta do Riacho da mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler arasında bulunuyor. Burası bir at çiftliğidir; hem at sürebilir hem de at sürme eğitimi alabilirsiniz.

Funchal Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıdaki iki bölge ile sınırlı değil. Ponta de Sao Lourenco da mutlaka gezilmesi gereken, saatlerce yürüyüp temiz havası alınması, manzarası gözden geçirilmesi gereken yerler arasında bulunmakta. Pico do Arieiro’da da güzel bir tur yapabilir, son olarak da Madeira Mandolin Orchestra’sını dinleyip bölgeden ayrılabilirsiniz, hiçbir şey kaybetmeden. Funchal Gece Hayatı fazlasıyla gelenekseldir. Taverna ve bar ortamlarını rahatlıkla bulabilirsiniz, ama kulüp bulmanız çok zor.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi