Porto Gezilecek Yerler

Porto

porto gezilecek yerler, Portekiz turlarımıza devam ediyoruz. Daha önce sizlere ülkenin iki büyük şehrinin tanıtımını yapmıştık, şimdi ise sıra Porto’ya geldi. Şehir güzelliklerinden çok futbol takımı ile tanıdığımız bu şehirde gezilecek fazlasıyla yer var. Porto Gezilecek Yerler adına ilk olarak Estadio do Dragao’yu öneriyoruz. Burası futbol takımının stadıdır ve oldukça büyük bir yapıya sahiptir. Burada kesinlikle bir maç izlemeli, o atmosferi yaşamalısınız. Bunun yanı sıra Ponte D. Luis I adındaki köprü de kesinlikle görülmeye değer. Buranın manzarasının keyfini çıkarmayı unutmayın.

Porto Turistik Yerleri sadece yukarıdaki iki bölge ile sınırlı değil, devam ediyoruz. River Douro da yine tur kapsamında gidilebilecek yerler arasında yer alıyor. Burada bir nehir turuna katılmak akıllıca ve zevkli olacaktır. Zona Ribeirinha İskelesi yine şehrin en güzel bölgelerinden biri olarak gösterilirken bu yazımızda sizlere son olarak Parque da Cidade do Porto’da yürüyüş yapmanızı öneriyoruz. Porto Gece Hayatı konusuna geldiğimizde ise sizleri zevkli, renkli ve eğlenceli gecelerin beklediğini söyleyebiliriz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi