Madeira Gezilecek Yerler

Madeira

madeira gezilecek yerler, Portekiz rehberlerimize devam ediyoruz. Bu sefer tanıtacak olduğumuz bölge olarak Madeira Adaları’nı seçtik. Burası adeta bir cennet, teknolojik gezecek ya da tarihi bir yer bulamazsınız ama doğasıyla sizi kendine hayran bırakmayı başaracaktır. Madeira Gezilecek Yerler olarak ilk başta CityBubbles’ı öneriyoruz. İki kişilik araçlarda mükemmel eğlenceli bir deneyim yaşayacaksınız. Bunun yanı sıra Quinta do Riacho da kesinlikle gezip görmeniz gereken yerler arasında yer alıyor. Burada atlarla gezebilir, ata biniş dersi de alabilirsiniz.

Madeira Turistik Yerleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz bölgelerle sınırlı değil tabi ki, daha var. Ponta de Sao Lourenco bölgenin en önemli alanı olarak gösterilirken doğasıyla büyülüyor. Burada saatler geçirebilir, hatta uyuyabilirsiniz bile. Pico do Arieiro da adanın en yüksek bölgesidir ve kuraktır, ama gezi için gayet ideal bir bölge. Son olarak da Madeira Mandolin Orchestra’yı öneriyoruz. Oradan dönmeden önce mutlaka bu genç sanatçıları birkaç saat dinlemelisiniz. Madeira Gece Hayatı pek eğlenceli ve rahattır. Karışanınız olmaz, herkes kendi halinde eğlenmektedir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi