Tacikistan Gezilecek Yerler

tacikistan

tacikistan gezilecek yerler, Asya’yı baştan sona tanıtmaya devam ediyoruz. Bu sefer destinasyon olarak bizlerin de tarihler öncesinde yer aldığımız coğrafyalardan birine, Tacikistan’a kadar uzanıyoruz. Tacikistan yerel bir ülke, yani ne teknolojisiyle arası çok fazla ne de fazla modern bir ülke. Ancak tarihi yerler ve doğa bakımından gezecek sayısız yere bulunmakta. Biz de bu yazımızda sizlere ilk olarak Tacikistan’da gezilecek şehirleri üstün körü anlatıp ardından şehir tanıtımlarına geçeceğiz detaylı olarak. Tacikistan Gezilecek Yerler adına ilk olarak Dushanbe’yi öneriyoruz. En büyük ve en güzel şehir olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Buranın yanı sıra Khorog da yine uçsuz bucaksız dağlarıyla gezilmeye değer bir şehir.

Tacikistan Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki şehirle sınırlı değil. Khujand’ı da gezebilirsiniz ve bunun yanına bir de Marguzor turu dahi eklenebilir. Listemize son olarak Artuch’u da ekleyip önerilerimize son noktayı koyalım. Tacikistan Gece Hayatı denince aklınıza gece kulübü geliyorsa bunu unutun, ancak yerel eğlencelere katılabilir, fazlasıyla da eğlenebilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi