Chittagong City Gezilecek Yerler

Chittagong City

chittagong city gezilecek yerler, Bangladeş rehberlerimizde yavaş yavaş sona doğru geliyoruz. Ancak Bangladeş’in büyük şehirlerinin değil de küçük şehirlerinin daha çok gezilecek yere sahip olması bizleri sevindirdiği gibi sizleri de sevindirmeli. Bu sefer tamamen doğal güzellikleriyle ön plana çıkan bir şehri tanıtacağız: Chittagong City. Chittangong City Gezilecek Yerler adına ilk olarak Boga Gölü’nü öneriyoruz. Oldukça büyük olan bu güzel yeşil ağaçlarla çevrili ve bir gün geçirilecek kadar sakin. Buranın yanı sıra Foy’s Gölü de gezmeniz gereken bölgeler arasında yer alıyor.

Chittagong City Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vemriş olduğumuz bölgelerle sınırlı değil. Neval Kumsalı – Sahili yine gezilmesi – görülmesi gereken yerler arasında yer alıyor; buradan denize de girmelisiniz, çok iyidir. Vatiary Gölü yine gezilebilecek bir yer olarak dikkat çekerken son olarak listemize Dulahazra Safari Parkını da ekleyelim. Özellikle safari parkta saatlerce gezebilirsiniz. Chittagong City Gece Hayatı genelde bölgesel ve geleneksel mekanlardan oluşur.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi