Sylhet City Gezilecek Yerler

Sylhet City

sylhet city gezilecek yerler, Bangladeş’i baştan sona tanıtmaya devam ediyoruz. Bu sefer tanıtacağımız şehir olarak Sylhet City’yi seçtik. Bu şehir de yine ülkenin en büyük şehirleri arasında yer alırken birçok gezecek, görecek yere sahip. Ayrıca doğasının da gayet güzel olduğunu vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyebiliriz. Sylhet City Gezilecek Yerler adına ilk olarak Shajalal Dorgha’yı öneriyoruz sizlere. Buranın yanı sıra MC collage da yine mutlaka gezmeniz gereken mekanlar arasında yer alıyor. Tabi ki ülkenin diğer Asya ülkelerine oranla daha küçük çaplı olduğunu, gezilecek yerlerin sizleri tatmin edemeyebileceğini dipnot olarak geçelim.

Sylhet Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil. Eğer doğayı ve hayvanları görmek istiyorsanız şehirdeki kuş parkı Satchari National Park’a gidebilirsiniz. Rema-Kalenga Wildlife Sanctuary da yine şehirdeki gezilmesi gereken mekanlar arasında yer alırken son olarak listemize Keane Bridge’i de ekleyelim. Sylhet City Gece Hayatı neredeyse yok denecek kadar azdır, bu yüzden şehirde pek fazla durmanızı da önermeyiz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi