Tatil Çantası Nasıl Hazırlanmalı?

Yaz, kış demeden tatile gitmek, yeni yerler keşfetmek için fırsat yaratanlardan mısınız? Uzun süreli ya da kısa süreli tatiller kişilerin şehir bunaltısından, psikolojik sıkıntılardan, iş stresinden ve daha pek çok faktörden uzaklaştıran güzel bir etkinliktir. Peki bu tatiller için nasıl çantalar hazırlanmalı?

Söz konusu tatillerinize giderken kendinize ait bir aracınız yoksa ve kısa süreli tatillerden bahsediyorsak özellikle de yaz aylarında bir el bagajı ya da kamp çantası tercih edebilirsiniz. Öyle ki şunu unutmayın bu tatiller tamamen ruhunuzu dinlendirmek için! Kendinize koca koca valizleri, sayıları çok olan kıyafetleri yük etmeyin deriz!

Tatil çantası hazırlarken kişisel bakım ürünlerinizi küçük bir çantaya, küçük kıyafetlerinizi ayrı bir bölüme koymanız çok daha iyi olacaktır. Çantanızı hazırlarken kıyafetlerinizi yuvarlayarak iç içe yerleştirmeniz sizlere daha faza alan açacaktır. Kamp çantalarından bir tane edinmenizi tavsiye ederiz. Öyle ki çantaların hem iç hacmi oldukça geniştir hem de ağırlığını en az seviyede hissettirir. Özgür ruhlu tatilciler bu fikri değerlendirin deriz!

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2019 Yeni Gezi · · yenigezi