Dubai Turuna Ne Dersiniz?

Son zamanların en popüler tatil mekanlarından birisi de Dubai oldu. Özellikle de bu kış aylarında son derece tercih edilen bir tatil bölgesi. Yapay bir kurulumu olan Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri arasında en çok ilgi gören ve turist alan bir tatil bölgesidir.

Zengin sokakları, ultra lüks alışveriş merkezleri, sokaklardaki lüks arabaları ve kış aylarında vazgeçilemeyecek sıcak havası! Yaz ayları için Dubai’ye gitmenizi hiç tavsiye etmem, öyle ki sıcaklık çok yüksek seviyelere çıkıyor ve dayanılmaz bir hal alabiliyor. Çöl sıcakları diye boşuna demiyoruz! Tam olarak da çöl sıcağını burada yaşamanız kaçınılmaz olur. Kış ayları boyunca 20/30 dereceler arasında olan hava durumu bizler için bir nimet olup, denize girmeye ve yazlık kıyafetlerimiz ile dolaşmaya son derece elverişli.

Dubai, Çin’den ağırlıklı olmak üzere çok fazla turist alan bir yerdir. Çinli turistlerin alışveriş sevdasını en iyi karşılayan yer de hiç şüphesiz ki burasıdır. Bütün lüks markaları bulabileceğiniz alışveriş merkezleri alışveriş tutkunlarının vazgeçilmez mekanları olacak!

Yorum Yap

Giri to post comment.

Copyright © 2019 Yeni Gezi · · yenigezi