Rüya Gibi Akyaka

Muğla il sınırlarında olan Akyaka uzun yıllardan beri popüler ve uğrak bir tatil bölgesidir. Ulaşım açısından son derece kolay olan bu bölgede genç- yaşlı pek çok tatilci bulunmaktadır. Yerleşik hayatı da olmasına rağmen genelde yaz aylarında tatilciler ile nüfus artmaktadır.

Şehrin gürültüsünden sıkılanlar, mütevazi bir tatil yapmak isteyenler için son derece doğru tercihtir Akyaka tatili! Azmak nehri ile bilinen Akyaka’da birbirinden güzel alkollü ve alkolsüz mekanlar, kahvaltı salonları, son derece lezzetli yemeklerin hazırlandığı restaurantlar görenleri büyülüyor! Nehrin üzerlerinde küçük küçük mekanlar bulunuyor. Buralarda kahve içebilir, alkol tüketebilir, yemek yiyerek sohbetler edebilirsiniz. Öyle ki nehrin içerisine kurulmuş, ayakkabılarınızı çıkararak oturduğunuz masalar da sizlere son derece huzurlu ve relaks dakikalar yaşatacaktır.

Akyaka’da konaklayabileceğiniz pek çok otel olmakla birlikte, o doğa havasını daha çok hissetmek isteyen tatilcilere kamp alanları ve çeşitli bungalov evlerin bulunduğu tatil köyleri seçenekleri de sunulmaktadır. Bu bölgede fiyatlar gayet normal olmakla birlikte her türlü gelir durumuna uygun seçenekler bulabilirsiniz!

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2019 Yeni Gezi · · yenigezi