Ucuz Kapadokya Tatil Alternatifi

Türkiye’de ucuz Kapadokya tatil alternatifi gibi bir gerçeğiniz mutlaka var. Hemen hemen her bütçeye uygun konaklama ve yemek ile gezi olanağı bulunan bu tatil yöresi, uzun yıllardır halan yerli ve yabancı turistlerin ilgi alanına giriyor. Bir güzel yanı da on iki ay boyunca tatile müsait bir yer olmasıdır. Her sene fotoğraf sanatçılarına da ilham olan bu güzel coğrafi harikayı da mutlaka Türkiye tatil albümünüze eklemelisiniz.

Rehber İle Gezmek Şart mı?

Elbette değil. Ancak bu tür tarihi ve coğrafi dokuları olan yerlerde rehber anlatımında bir yer gezinmeniz daha verimli olabilir. Ancak Kapadokya farklı olarak çok büyük bir yer olmadığından dolayı isterseniz kendiniz de gezebilirsiniz. Artık tüm dünya tarafından bilinen “Peri Bacaları” güzelliğini görmeden gitmemelisiniz. Eğer cesaretiniz varsa mutlaka balonla bir hava gezisi yapmak hiç unutamayacağınız bir tatil anınızın olmasına sebep olacaktır. Sevenleri için yörenin şarap türleri de oldukça popüler. Mutfak konusunda ise alternatifiniz bir hayli fazla diyebiliriz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2017 Yeni Gezi · · yenigezi