Ucuz Yurtdışı Seyahat Fikirleri

Artık yurt dışına çıkmayan bir kendinizin kaldığı fikrindesiniz değil mi? Bunu bir an önce değiştirmek ve tatil albümlerinize yurt dışı gezi fotoğraflarınızı da eklemek için bu yazıyı okumanız iyi olacak. Çünkü şu anda tam da ucuz yurtdışı seyahat fikirleri konusunda bir şeyler önermek isteriz.

En Uygun Gidilebilecek Yerler

  • Arjantin:Dünyanın en rahat ve en ucuz gidilecek yerlerinden biri. 100 TL tutarına bütün bir gece gerçek bir eğlence yaşayabilirsiniz.
  • Yunan Adaları: Şu anda hali hazırda içinde bulunduğu ekonomik krizden kurtulmak adına orada güzel bir deniz tatilini çok ucuza yaşayabilirsiniz.
  • Tayland: Biraz olsun Uzakdoğu dünyasına ısınmış biri iseniz Tayland ilk gideceğiniz yer olmalı. Tatilcilerin korkusu olan konaklama için burada günlük sadece 30 TL’nizin olması bile yeterlidir.
  • Filipinler: Gerçek bir romantizm ve doğa harikası olan bir yer. Yağmur ormanları ve gürültüden uzak şehir seçeneğini Filipinler gezinizde kesinlikle yaşayacaksınız.
  • Sri Lanka: İster ormanda isterseniz şehirde oldukça ucuza konaklama olanağınız var.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2017 Yeni Gezi · · yenigezi