Yaz Tatilinde En Çok Tercih Edilen Rotalar!

Sakin ya da huzurlu yerler dışında her zaman daha popüler mekanları seviyorsanız eğer ülkemizde seçenekler fazladır. Yaz aylarında trend merkezleri tercih ederek zamanınızı en güzel şekilde geçirebilirsiniz. Kışın ise mutlaka gidilecek yerler arasında Uludağ ya da Erciyes gösterilir.

Alaçatı olmazsa olmaz: Deniz, kum ve güneş söz konusu olduğunda ilk akla gelen yerlerden biri Alaçatı’dır. Ünlülerinde tercih ettiği yerlerden biri olmasının yanı sıra güzel zaman geçirebilecek mekanların sayısı oldukça fazladır. Butik oteller, dikkat çekici dar sokaklar arasındaki restoranlar ve eğlenceli gece hayatı ses getirmeye başlamıştır.

Bodrum her zaman popüler: Yıllardır popülerliğini koruyan Bodrum, yaz tatilcilerinin ilk rotaları arasındadır. Her ne kadar diğer merkezlere göre biraz daha pahalı olsa da değişik mekanları sayesinde beğeni toplar. Yalıkavak, Gündoğan, Gümbet ise en çok talep gören noktalarından bazılarıdır. Denizi dışında ılık esen ve rahatsız etmeyen havasıyla da beğeni toplar. Her zaman popüler yerleri tercih ediyorsanız eğer Bodrum’da her bütçeye hitap edebilecek otel seçenekleri de fazla.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2019 Yeni Gezi · · yenigezi